Opět školou povinná!:oD

28. ledna 2009 v 17:44 | Nikisek |  Můůůj kecálek :oD
ahojki..
no..tak po ´´delší době´´ co jsem byla nemocná už zase chodím do školy ..tedy já vlastně ještě stále trochu nemocná jsem, ale mě už to doma nebavilo!
Hned první hodina ve škole začala opravdu skvěle ..Přišla jsem do školy o něco později, protože jsem byla ještě u doktora a když jsem vešla do třídy tak se na mě učitel matemiky podíval a měl ve tváři takový hrozně legrační výraz a já jsem se z toho i zapoměla omluvit, že jdu pozdě a tak mě poslal za dveře, abych si to zkusila znovu ..no..super ..takže ještě jednou..opět zaklepu a...a menší záchvat smíchu ..mezitím co já jsem byla za dveřmi tak on se přemýstil k umyvadlu (které je hned vedle dveří) a udělal ještě jednou ten svůj ´´xichtík´´ ..takže jsem prostě nedokázala odolat a začala jsem se smát ..a on neodolal tomu, aby neměl nějaký ten svůj komenťák! ..no..super..konečně jsem se přestala smát a omluvila se..sedla jsem si na své místo a pozorovala své spolužáky jak píši písemku!..Během hodiny měl ještě pár vtipných komentářu směřující na mou osobu..ale tak jakooo nevadííí!
Pak následoval dějepis a kupodivu ani tam jsem se nepřestala smát díky jedné scénce jednoho spolužáka! ..Noo...a pak čeják..tenn byl celkem nudný, ale to bych nebyla já, aby si ho nějak nezpříjemnila! ..Dále hudebka..přírodopis a ajina! prostě good den!
pááá


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama