Srpen 2009

Lifehouse - Take me away

15. srpna 2009 v 22:39 | Nikisek |  Videjka

Lifehouse - You and Me

15. srpna 2009 v 22:36 | Nikisek |  Videjka

Nějak vůbec nemám čas..:(

15. srpna 2009 v 22:31 | Nikisek |  Můůůj kecálek :oD
Ahoojki..
omlouvám se, že jsem tady zase delší dobu nebyla, ale na počítač nemám poslední dobou vůbec čas:D..
Ráno letím ven..příjdu na oběd..a pak jsem zase venku a příjdu domů až večer:D..A to jsem už tak vyčerpaná, že lehnu a koukám na telku a u té taky většinou usnu:D..
...A teď jsem ještě začala chodit ráno v 8 a večer v 8 na kolečkové brusle..musím se nějak hodit do formy:D..pač jsem přes ty prázdniny..hlavně jak jsem byla u babičky..nějak přibrala:D..

Vím..že jsem slíbila, že dopíši ten článek..ale teď už vážně vůbec nevím co jsem tam ještě chtěla napsat:(..Tak se omlouvám..pokud si vzpomenu tak to ještě dopíšu;)..

Tak..a já už letím do postele..tak páá:-** dobrou a slakdé:-**

Jsem tůůů ;o)

7. srpna 2009 v 12:13 | Nikisek |  Můůůj kecálek :oD
Ahooojííík:o)
omlovám se, že jsem tady tedka delší dobu nebyla:o(..Byla jsem u babičky a tam jsem neměla počítač:o(
Jinak...jak se všichni mááátee?:o)
Co novéého?:o)
Já se mám celkem fájn:o)..U babičky jsem se odreagovala..a přišla nanjiné myšlenky:o)..Taky jsem tam měla spoustu času přemýšlet o mém životě..o klucích..a hlavně..o budoucnosti:o) Sice nikdy nevíš co se může stát..ale přece nějaké plány a sny mít musíš..at máš pak nějaký důvod za něčím jít:o)..
Táákže..kluci?Jsou-nejsou..Vždy se nějaký ten kluk najde..ale jedn vím jistě..než si s nějakým něco začnu tak si to pořádně rozmyslí..pač nechci aby to dopadlo tak jak dopadlo s Jirkou..Zamilovala jsem se do něj..a on mě chtěl jen využít..a vlastně to také celou dobu dělal!!..Ted když jej potkám tak bych ho nejradši zavraždila pohledem za to jak se chová..ale vím, že to by k ničemu nebylo..takže ho nechám žít:oD

Ted už se musím jít připravit pač za chvíli jdu na oslavu narozek ke kámošce;o)
Pak vám to dopíšu..;o)
Milujůů váás..páá:o*